Vaše úklidová firma pro profesionální úklidové služby v Třebíči a okolí.

Cenová nabídka je závislá na celé řadě faktorů, které při výpočtu ceny zohledňujeme. Cena za jednorázový úklid domácnosti je odlišná od ceny za pravidelný či periodický úklid kancelářských prostor. Každé naší poptávce se věnujeme individuálně a na vyžádání vám zpracujeme detailní cenovou nabídku korespondující s vaší představou o úklidu, jeho frekvenci a denní době, ve které by měl úklid probíhat. 

Pro přesné zpracování cenové nabídky je pro nás vždy nejlepší konkrétní prostory určené pro úklid osobně shlédnout. Pro prvotní kontakt od vás potřebujeme znát zejména následující údaje: 

  • celková plocha prostor v m2
  • frekvence úklidu (1krát týdně, 1krát měsíčně, jednorázový úklid) 
  • typ podlahové krytiny (koberce, PVC, parkety, dlažba aj.)
  • specifikace konkrétních úklidových činností 


CENÍK SLUŽEB 

Pravidelný úklid administrativních budov ..........0,75 Kč/m2 bez DPH ( za jeden úklid )

Úklid společných prostor panelových domů ......85 až 160 Kč/měsíčně s DPH ( na jednu bytovou jednotku v týdenních intervalech ) 

Pravidelný i jednorázový úklid domácností ........250 Kč/hod. s DPH ( pravidelný úklid bytu 3+1 o rozloze cca. 100m2 trvá 2 až 3 hod. )

Strojní čištění koberců ...................................... 23 Kč/m2 bez DPH 

Strojní čištění čalouněného nábytku ................. 250 -1300 Kč bez DPH ( dle rozměrů (křeslo - sedací souprava) a míry znečištění )

Mytí oken ...........................................................250 Kč/hod. bez DPH maximálně však 20 Kč/m2 bez DPH

Čištění žaluzií.................................................... 15-30 Kč/m2 bez DPH ( dle typu a míry znečištění )

Jednorázový úklid po rekonstrukci a malování ..270 Kč/hod. bez DPH


ÚKLIDOVÉ PROSTŘEDKY

Úklidové prostředky a technické vybavení jsou součástí každé cenové nabídky. Používáme námi osvědčené čistící prostředky, abychom dosáhli co nejvyšší kvality úklidu